MG FORS, a.s.

Areály

Rychlá navigace

• Areál Prostějov, ulice Kojetínská

• Areál Vohančice – agroturistika


 

Areál Prostějov, ulice Kojetínská

Společnost MG FORS, a.s. je vlastníkem areálu v Prostějově na ulici Kojetínská 1. Areál se nachází v průmyslové zóně města, v bezprostřední blízkosti rychlostní komunikace ve směru na Olomouc, což značí, že se jedná o výborně dopravně dostupný areál. Rozloha areálu je cca 28.000 m2 a nabízí velké množství výrobních, skladovacích a administrativních prostor, které jsou ve velmi dobrém technickém stavu. Areál je napojen na IS – elektro, plyn a veřejný vodovod. Areál je vybaven zpevněnými plochami a venkovním osvětlením.

Volné plochy v areálu Prostějov, ulice Kojetínská - přesměrování na stránky ZB REAL, a.s.

Fotogalerie

 

...nahoru

Areál Vohančice – agroturistika

Společnost MG FORS, a.s. je vlastníkem pozemků a nemovitostí v oblasti Tišnova, zejména pak ve Vohančicích, Pejškově u Tišnova a Herolticích u Tišnova.

Kromě nemovitostí sloužících zejména pro potřeby agroturistiky zde vlastní rozsáhlé pozemkové celky, mezi něž patří 1,3 ha lesních pozemků, 10,2 ha pozemků s trvalým porostem a ornou půdou, 1,1 ha ovocných sadů a jiné. Toto zázemí poskytuje útočiště nejrůznějším formám fauny a flóry, což dotváří místní krajinný ráz a umožňuje dokonalou symbiózu tradiční kultury s moderním způsobem života.

 

...nahoru

 

KONTAKTY

MG FORS, a.s.
Vohančice 55
666 01 Vohančice
IČ: 25514709

Telefon: +420 545 175 059
E-mail: info@mgfors.cz

Správce Areálů
Tomáš Pojer
Telefon: +420 724 793 427
E-mail: pojer@zbreal.cz